Читател ни писа на редакционната поща, за да изрази своето

...

Очевидец на грозните сцени на мача в Брестак пред „Петел”: Четирима атакуваха тъчрефера, единият го удари и...

Читател ни писа на публицистичната поща, с цел да изрази своето мнение за грозните подиуми на футболния мач Ботев – Провадия в Брестак.

``

Както „ Петел ” писа, в края на срещата фен нахлу от трибуните и удари пестник през устата на единия тъчрефер – Николай Сурдов от Варна.

Поместваме това, което ни написа нашият четец, без редакторска интервенция:

„ Гледах дуела от трибуните. Към края ясно видях по какъв начин 4-5 души се приближиха до единия тъчрефер и го нападнаха. Единият удари асистента и от устата му рукна кръв. Срещата, обаче не бе прекратена повече от 2-3 минути. Когато основният арбитър въпреки всичко спря играта, отиде при помощника си и към 2 минути се разправяха.

След това основният рефер пусна топката на земята и секунди по-късно свири края на мача, минути преди да изтече постоянното време.

Смятам, че той постъпи по този начин, тъй като в случай че бе прекратил дуела, щеше да последва по-сурово наказване за домакините. ”

Източник: petel.bg