Четвъртодивизионният Кроул Таун пренаписа историята си. Тимът от Втора лига

...

Тим от четвърта дивизия изхвърли Лийдс

Четвъртодивизионният Кроул Таун пренаписа историята си. Тимът от Втора лига сервира една от сензациите на третия кръг на ФА Къп, откакто отнесе с 3:0. Тимът на Джом Йемс осъществя и трите гола след почивката и отпразнува популярното си показване.

Ник Царула, който играеше седмия си мач в професионалния футбол, откри резултата след приказен самостоятелен пробив в 50-ата минута. Вратарят на Лийдс позволи неточност, което разреши на Ашли Надесан да удвои задатъка на домакините малко след откриването на резултата. Джордан Тъниклиф означи третото попадение, а Кроули можеше да завоюва и с по-голяма разлика.

62 места разделят двата тима в стълбата на британския футбол, само че през днешния ден това не си личеше на терена. бе направил седем промени в отбора си и това се отрази. Първото полувреме бе равностойно, само че през втората част Кроули доминираше.
ФА Къп 3 кръг, неделя 10 януари  Кроули Таун 3:0краен резулат  Лийдс Юнайтед