4-годишно дете почина в болница в Добрич, полицията разследва случая
Четиригодишно дете е умряло на 29 март в многопрофилната болница в Добрич, като по случая към този момент е формирано досъдебно произвеждане. Това оповестиха от Окръжната прокуратура в града.
Прочетете още
От държавното обвиняване прецизират, че са сезирани за случая, а следствието се води от следователи към Окръжния следствен отдел. Засега не се дава спомагателна информация.
Сигнал до локална медия " Про Нюз Добрич " е подаден от близки на детето, които показват подозрения по отношение на събитията към гибелта. Според тях лекуването е почнало със забавяне, а посочената в известието за гибел диагноза не дава отговор на действителните обстоятелства.
В момента околните чакат резултати от аутопсията.
Те упорстват казусът да получи гласност за, по думите им, „ да се подсигурява истината и да няма прикриване ".
От способените институции все още не са дали информация за аргументите за гибелта. Очаква се резултатите от съдебномедицинската експертиза да дадат изясненост по случая.
Прочетете още
От държавното обвиняване прецизират, че са сезирани за случая, а следствието се води от следователи към Окръжния следствен отдел. Засега не се дава спомагателна информация.
Сигнал до локална медия " Про Нюз Добрич " е подаден от близки на детето, които показват подозрения по отношение на събитията към гибелта. Според тях лекуването е почнало със забавяне, а посочената в известието за гибел диагноза не дава отговор на действителните обстоятелства.
В момента околните чакат резултати от аутопсията.
Те упорстват казусът да получи гласност за, по думите им, „ да се подсигурява истината и да няма прикриване ".
От способените институции все още не са дали информация за аргументите за гибелта. Очаква се резултатите от съдебномедицинската експертиза да дадат изясненост по случая.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




