Червените с пост в социалните мрежи От ЦСКА пуснаха пост

...
Червените с пост в социалните мрежи От ЦСКА пуснаха пост
Коментари Харесай

ЦСКА: Напред към Купата, армейци!

" Червените " с пост в обществените мрежи
От ЦСКА пуснаха пост в обществените мрежи преди финала за Sesame Купа на България против Локомотив Пловдив. Двубоят е през днешния ден от 19:00 часа на " Васил Левски ". 

" За достойнството на родината,

за ЦСКА и дружината! Всички дружно като един, напред към Купата, армейци!

Стадионът целият червен ", написаха от клуба.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР