ЦСКА: Напред към Купата, армейци!
" Червените " с пост в обществените мрежи
От ЦСКА пуснаха пост в обществените мрежи преди финала за Sesame Купа на България против Локомотив Пловдив. Двубоят е през днешния ден от 19:00 часа на " Васил Левски ".
" За достойнството на родината,
за ЦСКА и дружината! Всички дружно като един, напред към Купата, армейци!
Стадионът целият червен ", написаха от клуба.
От ЦСКА пуснаха пост в обществените мрежи преди финала за Sesame Купа на България против Локомотив Пловдив. Двубоят е през днешния ден от 19:00 часа на " Васил Левски ".
" За достойнството на родината,
за ЦСКА и дружината! Всички дружно като един, напред към Купата, армейци!
Стадионът целият червен ", написаха от клуба.
Източник: novsport.com
КОМЕНТАРИ




