Черноморец (Бургас) стигна до изключително ценна победа с 1:0 при

...

Черноморец взе трите точки в Асеновград, Гюзелев герой с победен гол

Черноморец (Бургас) стигна до извънредно скъпа победа с 1:0 при визитата си на един от най-хубавите тимове в групата - Асеновец (Асеновград).В мач от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига воденият от Веселин Великов отбор сграбчи трите точки и сега е на 3-ата позиция с 44 пункта - на 6 зад водача Несебър.Асеновградчани пък са пети с 40 точки.За жал на бургазлии техните директни съперници също си завоюваха мачовете.Единственото попадение падна в 67-ата минута на мача и бе дело на привлечения от Созопол Венци Гюзелев.Той съумя да си открадне топката от неприятелски защитник и излезе самичък против вратаря, като в последна сметка съумя да осъществя.Гостите можеха да водят още през първото полувреме, само че тогава Миро Манев направи сериозен пропуск от близка отдалеченост.Като цяло се получи много здрав мач за стандартите на Югоизточната Трета лига и както се и очакваше в него нямаше доста голове.
Източник: novsport.com