Невен Венков е доволен от отбора си, въпреки загубата от Черноморец
Черноморец (Балчик) се наложи с 2:1 над Черноломец в Попово. Срещата е от 24-ия кръг на Североизточната Трета лига. Невен Венков, старши треньор на домакините разяснява пред клубния уебсайт.
Черноморец (Балчик) си потегли с точките от Попово
„ Въпреки загубата, аз съм удовлетворен от представянето на нашия тим. При повече състезателен късмет мисля, че освен нямаше да загубим, само че и можеше да победим. Черноморец е мощен тим и не инцидентно е преди всичко – готови са добре, упражняват всеки ден, до момента в който ние един път седмично. Въпреки това стана двуостър, равносилен мач, в който създадохме задоволително на брой голови обстановки, само че не можахме да ги осъществяваме. Момчетата поставиха големи старания, раздадоха се оптимално и макар загубата заслужават поздравления “.
Снимка: chernolomets1919.com
„ Въпреки загубата, аз съм удовлетворен от представянето на нашия тим. При повече състезателен късмет мисля, че освен нямаше да загубим, само че и можеше да победим. Черноморец е мощен тим и не инцидентно е преди всичко – готови са добре, упражняват всеки ден, до момента в който ние един път седмично. Въпреки това стана двуостър, равносилен мач, в който създадохме задоволително на брой голови обстановки, само че не можахме да ги осъществяваме. Момчетата поставиха големи старания, раздадоха се оптимално и макар загубата заслужават поздравления “.
Снимка: chernolomets1919.com
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




