Черноморец (Балчик) победи Спортист с 4:0 в Генерал Тошево и

...

Черноморец с очакван успех в Генерал Тошево

Черноморец (Балчик) победи Спортист с 4:0 в Генерал Тошево и затвърди лидерската си позиция. Двубоят е от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите имаха задоволително шансове да решат мача още през първата част, само че нулите се резервираха до почивката. Секунди след нея, Почи центрира и Иван Цачев вкара хубав гол с глава. Четвърт час по-късно, Джорджио Димитров беше изведен самичък против вратаря и удвои.

Той се устреми към вратата и в 70-ата минута, само че беше спрян с нарушаване и самичък осъществя отсъдената дузпа – 0:3. Алекс Наков даде прострелна топка и Иван Томов вкара четвъртия гол в 85-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.