Черноломец (Попово) победи у дома Черноморец (Балчик) с 1:0. Двубоят

...

Черноломец нанесе първа загуба на лидера

Черноломец (Попово) победи вкъщи Черноморец (Балчик) с 1:0. Двубоят е от 20-ия кръг на Североизточната Трета лига. Това е първа загуба за водача от началото на сезона. Около 800 фенове бяха на трибуните. Диян Димитров осъществя единственото попадение през първото полувреме. Малко по-късно бранителя на гостите Вилиян Денчев беше отхвърлен с червен картон. Футболистите от Балчик повече владееха топката.

Освен гола, нямаше различен сериозен миг пред вратите през първото полувреме. Черноморци продължиха да са по-активни и след почивката. Създадоха една опция, само че Теодор Тотев не се възползва. Дани Бонев пък излезе самичък против вратаря на Балчик, само че не вкара.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.