Черноломец (Попово) надигра у дома Септември (Тервел) с 2:0 в

...

Черноломец победи Септември за купата на АФЛ

Черноломец (Попово) надигра вкъщи Септември (Тервел) с 2:0 в полуфинал на Североизточна България от шампионата за купата на Аматьорската футболна лига. Стана забавен дуел с много голови положения пред двете порти. Гостите започнаха по-добре и Денис Кадир тресна гредата. В 14-ата минута обаче домакините организираха контратака, последва центриране, Десислав Петков от воле заби топката в тревата, вратаря беше към този момент паднал и кълбото спря в мрежата му. В 35-ата минута поповци извършиха корнер, Ясен Василев отклони топката с глава към задната греда, където Йордан Иванов я насочи с глава в мрежата. Така Черноломец се класира за районния край, в който с Черноморец (Балчик) ще излъчат представителя на Североизтока за заключителния стадий на шампионата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.