Черногорски моряци са блокирани на кораб в Ормузкия проток от

...
Черногорски моряци са блокирани на кораб в Ормузкия проток от
Коментари Харесай

Черногорски моряци са блокирани на кораб в Ормузкия проток от повече от два месеца

Черногорски моряци са блокирани на транспортен съд в Ормузкия пролив от повече от два месеца, макар за отваряне на водния път, оповестява организация МИНА.

Министерството на външните работи на Черна гора заяви за телевизия Виести, че все още не може да се каже по кое време корабът ще бъде освободен, макар сигналите за стабилизация на обстановката към Ормузкия пролив.

Според Министерството на външните работи моряците са в положително здраве и поддържат непрекъснат контакт със фамилиите си.

Черногорските институции са в непрекъснат контакт с компанията за морски превоз, интернационалните сътрудници и фамилиите на моряците и поставят всички старания, с цел да обезпечат безвредното им завръщане вкъщи допустимо най-скоро.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР