Черно море завърши наравно 1:1 срещу Черноморец (Балчик) в първата

...

Черно море стартира контролите с равенство

Черно море приключи наедно 1:1 против Черноморец (Балчик) в първата си контрола по време на зимната подготовка.

Виктор Генев бе прецизен за " моряците " в 36-ата минута, а в 59-ата Траян Траянов възвърне равенството.

Снимка 400641
Източник:

Дебют за варненци направиха новите попълнения Родриго и Цветомир Панов.

В 28-ата минута Георги Илиев стреля около вратата от директен свободен удар. В 36-ата минута вратарят на Черноморец мазета в корнер рисков удар на Ради Василев.

При последвалия корнер Дани Кики центрира, а Виктор Генев с глава откри резултата.

Снимка 400640
Източник:

В началото на втората част стражът на Балчик избави рисков удар на Ндонгала.

Осем минути по-късно отборът от Втора лига изравни. Михаил Венков центрира в наказателното поле от фаул, а Траян Траянов с крайник се разписа за 1:1.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Мирослав Енчев, Цветомир Панов, Мартин Дичев, Виктор Генев, Петър Вуцов, Патрик Андраде, Дани Кики, Георги Илиев, Ради Василев, Родриго Да Силва (Георги Китанов, Александър Георгиев, Стефан Станчев, Антоан Вълчев, Пламен Димов, Виктор Попов, Петър Витанов, Лъчезар Йорданов, Аристот Ндонгала, Жоржиньо.