Черно море завърши наравно 0:0 с Берое в мач от

...

15-годишните “моряци” изпуснаха да бият Берое у дома

Черно море приключи наедно 0:0 с Берое в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 15 години. Срещата се игра на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост във Варна, а двата отбора имаха обстановки, с които да завоюват трите точки.

Първата заплаха пред една от двете порти бе за Берое. Футболист на гостите излезе самичък против вратаря Сава Дичевски, само че пусна топката около гредата. Малко по-късно Радослав Петров бе изведе на добра позиция леко под ъгъл, само че не съумя да осъществя. Петров удари греда след директен свободен удар.

В 60-ата минута Кристиян Евдокиев засече с глава центриране на задна греда, само че стражът на старозагорци съумя да избави. Пет минути по-късно още веднъж Евдокиев стреля с глава от близо, само че вратарят съумя да избие.

Така срещата във Варна приключи без победител. Черно море заема третото място в класирането с актив от 22 точки, след ЦСКА с 25 и Левски с 33. На четвърта позиция е Лудогорец с 21.

Съставът на Черно море:  Сава Дичевски, Валентин Калъчев, Михаил Николаев, Артур Аветисян, Дейвид Луканов (60-Любомир Найденов), Николай Костадинов (55-Кристо Яначков), Радослав Петров, Константин Веселинов, Толга Мюрвет, Пламен Аршев, Кристиян Евдокиев.

Снимки вижте ТУК

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!