Черно море завърши 1:1 при гостуването си на Фарул Констанца

...

Черно море върти 1:1 с Фарул в контрола в Румъния

Черно море приключи 1:1 при гостуването си на Фарул Констанца в контролна среща, играна въз основата до Овидиу. Алекси Питу откри резултата през първата част, а Родриго Енрике изравни след почивката. В инспекцията треньорът на " моряците " Илиан Илиев употребява доста юноши от школата на клуба.

Черно море не стартира срещата по най-хубавия метод и позволи гол още в 3-ата минута. С удар от границата на наказателното поле Алекси Питу откри резултата в интерес на Фарул. В 13-ата минута Георги Георгиев съумя да избие удар с глава след центрира е от корнер.
В 17-ата минута Родриго Енрике насочи рисков удар от дъгата на наказателното поле, само че топката мина около страничната греда. В 27-ата минута Илиан Илиев изведе Леандро Андраде самичък против вратаря на Фарул, само че офанзивният футболист на Черно море стреля около вратата. Малко по-късно Стефан Велев се оказа на стрелкова позиция и насочи удар, само че топката се отби в тялото на защитник и излезе в корнер. След осъществяването му Живко Атанасов с глава стреля в навън. В 30-ата минута доста добра офанзива за Черно море. Родриго Енрике финтира двама футболисти на Фарул, пусна пас вдясно към Виктор Попов, който центрира по земя в дребния пенал, където Вилела се размина с топката.

В 48-ата минута Родриго Вилела открадна топката в средата на терена, пусна пас към Стефан Велев, който продължи към Родриго Енрике, а бразилецът с тяло финтира защитник на домакините и насочи топката в далечния ъгъл за 1:1. В 56-ата минута влезлият след почивката Иван Дюлгеров съумя да избави удар от фаул, изпълнен от границата на наказателното поле. В 59-ата Живко Атанасов засече с глава центриране от корнер, само че прати топката настрана от вратата. В 65-ата минута Васил Панайотов се опита да трансферира вратаря на домакините от центъра, само че топката мина настрана от вратата. В 70-ата минута Вилела откри Илиан Илиев в наказателното поле, който пое топката с тил към вратата, обърна се и насочи доста мощен удар, само че стражът на Фарул избави.
В 75-ата минута Илиан Илиев направи пет смени. В игра се появиха Сами Ел Анаби, Пабло Гарсия, Денислав Ангелов, Павел Георгиев, Цветомир Панов, които заех местата Виктор Попов, Живко Атансов, Родриго Вилела, Леандро Андраде, Илиан Илиев. В 80-ата в игра влязоха Мартин Милушев, Светослав Николов, Росен Стефанов и Калин Георгиев. Те заеха местана на Влатко Дробаров, Васил Панайотов, Стефан Велев и Мартин Дичев.
Стартов състав на Черно море: Георги Георгиев (46-Иван Дюлгеров), Виктор Попов, Живко Атанасов, Жлатко Дробаров, Мартин Дичев, Родриго Вилела, Васил Панайотов, Стефан Велев, Леандро Андраде, Илиан Илиев, Родриго Енрике (55-Файсел Касми)

Иван Дюлгеров, Сами Ел Анаби, Росен Стефанов, Калин Георгиев, Цветомир Панов, Павел Георгиев, Пабло Гарсия, Файсел Касми, Мартин Милушев, Светослав Николов, Денислав Ангелов
Източник: fakti.bg