Черно море завърши 0:0 при домакинството си на ЦСКА в

...

Черно море завърши 0:0 при домакинството си на ЦСКА

Черно море приключи 0:0 при семейството си на ЦСКА в мач от 11-ия кръг на Елитната група до 15 години. „ Моряците “, водени от Тодор Колев можеха да завоюват трите точки, само че пропуснаха няколко положителни обстановки пред вратата на гостите, оповестява формалния уебсайт на варненци ".

Още в първата минута на срещата варненци можеха да открият резултата. Кристиан Михайлов изведе Стефан Сивков, той отстрани вратаря и на празна врата стреля около нея. Малко по-късно Стефан Стефанов центрира в наказателното поле, Михайлов съумя да спре топката в дребния пеналт и оттова не съумя да откри очертанията на вратата.

През втората част Виктор Иванов пропусна от чиста позиция след центриране от корнер. До края на срещата „ моряците “ съсдадоха няколко положителни офанзиви, които не съумяха да завършат по най-хубавия метод. Гостите от своя страна също можеха да завоюват срещата, само че и те пропуснаха няколко удобни обстановки пред вратата на Галин Панайотов.

В идващия кръг Черно море гостува на Звезденбург в Бургас. Срещата е на 6 ноември (неделя) от 12 часа.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Светослав Мерсинков, Божидар Жечев, Петър Николов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Преслав Петков, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Стефан Стефанов, Кристиан Михайлов (Теодор Костадинов, Илля Калашник, Никола Цариградски, Никола Захариев, Виктор Диев, Кирил Петров, Андриян Калев).
Източник: petel.bg