Черно море записа победа във втората си контрола за деня.

...

Черно море с втора победа за деня, моряците биха и Етър

Черно море записа победа във втората си контрола за деня. След като по-рано " моряците " победиха Созопол с 2:1 на стадион " Младост " довечера варненци се постановиха против Етър с 3:0 на стадион " Тича ". Попаденията за " зелено-белите " осъществиха Васил Панайотов, Мазир Сула и Матиас Курьор.
`Черно
В 11-ата минута Черно море поведе в резултата. Васил Панайотов от към 32 метра прати топката в горния десен ъгъл на Христо Иванов за 1:0.

Две минути по-късно Ангелов центрира от корнер в наказателното поле, където Живко Атанасов се извиси и стреля с глава, само че около вратата. В последната минута на първата част Мазир Сула от пряк-свободен удар повиши на 2:0. Преди да влети в мрежата топката се отклони от стената.
`Черно
Черно море започва стремително второто полувреме и в границите на две минута пропусна да осъществя трети гол. В 51-вата минута обаче Матиас Курьор с доста техничен копващ удар направи класиката. В 56-ата минута Ангел Ангелов бе изведен самичък против вратаря и потърси далечния ъгъл, само че стреля около гредата.
`Черно
Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров (71-Галин Григоров), Живко Атанасов (46-Стефан Велев), Петар Божанчич, Виктор Попов, Цветомир Панов (71-Стефан Димитов), Матеус Клементе, Васил Панайотов, Ангел Ангелов, Мади Кета (71-Александър Георгиев), Мазир Сула, Матиас Курьор.
Източник: fakti.bg