Черно море спечели с 2:0 градското дери със Спартак Варна

...

Черно море взе градското дерби в Елитната до 17 години

Черно море завоюва с 2:0 градското дери със Спартак Варна в мач от 12-ия кръг на Елитната група до 17 години, оповестява формалният уебсайт на " моряците ". Талантите на Тодор Каменов откриха резултата на стадион “Локомотив ” в 21-вата минута посредством Марин Петков. В 80-ата Симар Емин бе съборен в наказателното поле, а Берк Джевдет осъществя отсъдената дузпа.

``

Двубоят мина с доста битка и борба по терена, само че несъмнено Черно море бе по-добрия тим, най-малко откъм основани положения. Освен двете попадения “зелено-белите ” изпуснаха четири чисти обстановки за гол посредством Николай Златев, Симар Емин и на два пъти Марин Петков.

В идващия кръг Черно море приема отбора на Лудогорец. Мачът е на 17 ноември, неделя от 14 ч. на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море:  Денислав Жеков, Берк Джевдет, Димитър Колимечков, Наско Янков, Александър Иванов, Николай Златев (85-Петър Иванов), Тони Иванов, Берк Бейхан (65-Денислав Славов), Симар Емин, Марин Петков (85-Кирил Георгиев), Пресиян Михайлов (75-Теодор Тотев)

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!