Черно море победи Созопол с 4:0 във втората си проверка

...

Черно море победи Созопол във втората си проверка за деня

Черно море победи Созопол с 4:0 във втората си инспекция за деня. Срещата се игра на стадион " Тича " във Варна. В първата контрола, играна по-рано през днешния ден на стадион " Младост ", варненци надвиха над Дунав с 4:1. Домакините започнаха по-активно срещата, само че мъчно стигаха да съществено голово състояние. Черно море откри резултата в 36-ата минута. Велислав Василев центрира в наказателното поле на Созопол, а завърналият се на " Тича " Матиас Курьор отклони леко топката и тя влезе във вратата на гостите.
 Черно море удари Дунав в петата си контрола Черно море удари Дунав в петата си контрола
В 39-та минута Велислав Василев стреля от към 20 метра, само че вратарят на гостите съумя да боксира топката. В 42-ата минута Георги Радев от Созопол получи за секунди два жълти и надлежно червен картон, само че на негово място в игра се появи Петър Кюмюрджиев. Черно море удвои преднината си в 47-ата минута. Мазир Сула получи топката в наказателното поле на гостите и пусна топката към Велислав Василев, който от 3-4 метра вкара за 2:0. В 65-ата минута Мазир Сула стреля диагонално отляво от 20-тина метра, на вратарят на Созопол избави.

В 73-ата минута домакините можеха да вкарат нов гол. След неприятно изнасяне на топката от играчите на гостите тя попадна у Родриго Вилела, който нахлу в наказателното поле отляво и стреля рисково, само че за шанс на Созопол топката мина на сантиметри настрана от вратата. В 80-ата минута Родриго Вилела с удар по земя вкара третия гол за Черно море в мача.

Минута по-късно още веднъж Родриго Вилела пропусна от чиста позиция да вкара четвърти гол за домакините. В 90-ата минута съдията отсъди дузпа за домакините, която Пабло Гарсия осъществя за 4:0. В последните секунди на мача Галин Димов от гостите получи два жълти и надлежно червен картон.

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Черно море удари Дунав в петата си контрола Черно море удари Дунав в петата си контрола 9 фев | 13:58  Черно море чака алжирски нападател другата седмица Черно море чака алжирски нападател другата седмица 9 фев | 13:20  Илиан Илиев: Никога не съм отказвал на националния тим Илиан Илиев: Никога не съм отказвал на националния тим 8 фев | 20:06  Черно море ще играе контроли против Дунав и Созопол в сряда Черно море ще играе контроли против Дунав и Созопол в сряда 8 фев | 11:37  Превод бави договорката за Родриго Енрике Превод бави договорката за Родриго Енрике 7 фев | 07:32  ЦСКА 1948 притегля звезда на Черно море? ЦСКА 1948 притегля звезда на Черно море? 6 фев | 14:45  Черно море чака нов до часове Черно море чака нов до часове 6 фев | 09:05  Матиас Курьор: Щастие и чест е още веднъж да съм в Черно море Матиас Курьор: Щастие и чест е още веднъж да съм в Черно море 4 фев | 11:05  Черно море продава звездата си Черно море продава звездата си 3 фев | 19:50  Черно море пречупи румънци с гол в последната минута Черно море пречупи румънци с гол в последната минута 2 фев | 17:35 Още от БГ Футбол  "Червените " почитатели подариха 370 000 лв. за една седмица 9 фев | 17:17 254 1  Балкан (Ботевград) победи Севлиево в Правец Балкан (Ботевград) победи Севлиево в Правец 9 фев | 16:37 527 0  Левски (Лом) без проблеми против дубъла на Ботев (Враца) Левски (Лом) без проблеми против дубъла на Ботев (Враца) 9 фев | 16:31 603 0  Кайзерслаутерн изпрати благодарствено писмо до Етър Кайзерслаутерн изпрати благодарствено писмо до Етър 9 фев | 15:38 1401 0  Георги Гинчев ще управлява мача сред Локомотив (Сф) и ЦСКА - София Георги Гинчев ще управлява мача сред Локомотив (Сф) и ЦСКА - София 9 фев | 15:30 919 3 Виж всички Водещи Новини  "Червените " почитатели подариха 370 000 лв. за една седмица 9 фев | 17:17 254 1  Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите Сираков: Аз не съм безконечен, Левски е безконечен! Няма по-добър страж на акциите от последователите 9 фев | 11:27 17359 258  Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) Официално: Преслав Боруков подписа с Локомотив (Пловдив) 9 фев | 13:04 7964 36  Ивков с зов към левскарите: Парите ви няма да потъват в бездънна яма, а ще са гориво на работещ мотор Ивков с зов към левскарите: Парите ви няма да потъват в бездънна яма, а ще са гориво на работещ мотор 9 фев | 11:30 10869 71  Камен Златков пред Sportal.bg: Влизането в топ 20 в Световната купа ми дава убеденост за Пекин 2022 Камен Златков пред Sportal.bg: Влизането в топ 20 в Световната купа ми дава убеденост за Пекин 2022 9 фев | 08:00 9348 1 Класиране Програма