Черно море изпусна да победи Царско село в мач от

...

"Черно море" изпусна да победи "Царско село" в мач с шест гола

" Черно море " изпусна да победи " Царско село " в мач от 28-ия кръг на Първа лига. Двубоят приключи 3:3, като " моряците " сигурно ще съжаляват, защото водеха с два гола преднина 15 минути преди последния съдийски сигнал. Момчетата на Илиан Илиев удариха и две греди.

Домакините поведоха с гол на Васил Панайотов в 8-ата минута. Малко по-късно Димитър Костадинов изравни. В 20-ата минута варненци стигнаха до второ попадение посредством Влатко Дробаров. Минута преди края на първото полувреме " моряците " към този момент имаха задатък от 3:1, след гол на Илиан Илиев-младши с глава.

Снимка: Lap.bg

След почивката домакините понижиха оборотите и петнадесет минути преди края " Царско село " върна едно попадение посредством Лъчезар Балтанов. В 85-ата минута столичани изравниха. Емануил Манев се възползва от избита от Георги Георгиев топка и на празна врата оформи крайното 3:3.

" Черно море " пропусна отлична опция съвсем да си подсигурява седмото място и присъединяване в бараж за Лига Европа. " Моряците " са с 41 точки, а " Царско село " с 35. " Левски " има 31 преди гостуването на " Ботев " Пловдив.
Източник: btvnovinite.bg