Взриви ефира: Вдовицата Бояна Шарлопова с шокиращи думи за покойния си съпруг!
" Черешката на тортата " довечера бе в дома на Бояна Шарлопова или вдовицата на Стефан Шарлопов, както към момента я назовават някои. Вярно е, че тя стана известно лице единствено и само поради мъжа си, което е реалност. Днес обаче Бояна ръководи бизнеса му и признава, че е срещнала нова обич. А единственият проблем е, че първородната щерка на мъжа й - Ева Шарлопова, не я понася.
Надали Ева ще промени мнението си за Бояна и след тази вечеря, макар че името на татко й беше споменавано неколкократно. Нямаше по какъв начин да не се отвори тематиката за Стефан Шарлопов, а Бояна взриви ефира с думите си за него, които бяха просто шокиращи.
" Стефан изиска от мен три деца, още на най-първата си среща. Тогава се бяхме видели за първи път, на празник на компанията за Нова година и бяхме към 1500 души. Организира се спонтанен конкурс за хубост, аз участвах и завоювах, а той се качи на сцената да ми даде премията.
После ме предложения на танц и ми сподели, че ме харесва доста и желае да му родя три деца. Бях шокирана и му отговорих - но по какъв начин по този начин, ние преди малко се видяхме за първи път ", спомня си Бояна Шарлопова.
Останалото е ясно - любовта, фамилията и последвалата драма, която тя още веднъж приема като урок от мъжа й за нея.
В края на вечерта, гостите, несъмнено, й дадоха цялостните 40 точки.
Източник: Crimesbg.com




