Chennai: Победата е в съзнанието, главният армейски генерал Уппендра Дуиведи

...
Chennai: Победата е в съзнанието, главният армейски генерал Уппендра Дуиведи
Коментари Харесай

Ако попитате пакистанец, вие сте спечелили или загубили ...: Шеф на армията на Op Sindoor

Chennai:

Победата е в съзнанието, основният армейски военачалник Уппендра Дуиведи акцентира, като в същото време изяснява системата за ръководство на описа на Пакистан по време на интервенция „ Синдор “, която съумя да убеди жителите му, че са спечелили в неотдавнашния спор. Ето по какъв начин влияете на вътрешното население, популацията на съперника и неутралното население, Ген Дуиди сподели на събиране в IIT Madras.

" Системата за ръководство на описа е нещо, което ние осъзнаваме по огромен метод, тъй като успеха е в мозъка. Винаги е в мозъка. началникът на армейския щаб (COAS).

Индийските сили противодействат на тактиката на Пакистан по собствен метод - употребявайки обществени медии и други платформи, с цел да предадат посланието си към масите. " Strategic messaging was very important, and that's why the first messaging that we did was, justice done. That hit the maximum, I am told, in the world today, the number of hits which we received, " he said.

The strategic messaging was " simple...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР