, че директорът на 5 ОУ в София е инициирал

...
, че директорът на 5 ОУ в София е инициирал
Коментари Харесай

Препис на Под игото предизвика скандал

, че шефът на 5 ОУ в София е инициирал ръкописен дубликат на безконечната българска класика " Под игото " и 100 възпитаници са се занимавали с това провокира остра реакция в обществената мрежа Фейсбук.
Авторът в уеб страницата за проверяваща публицистика " Биволъ " Татяна Кристи разяснява тематиката в персоналния си профил във Фейсбук.  
" KAK E ВЪЗМОЖНО ТАКАВА ПЕРВЕРЗИЯ ДА съдебна експертиза СЛУЧИ? Как е допустимо децата да бъдат подлагани на такива безсмислени действия?!!!!??? (...) А най-ужасното е, че прочетох, че има тренд в България „ препиши Под Игото “ и такива “инициативи “ има и на други места!

Умът ми не го побира това. А в този момент един съвет към седмокласниците на въпросното учебно заведение както и към всички възпитаници в България: Скъпи деца, подлагайте под подозрение учителите си и всичко с каквото се пробват да ви манипулират. Вие също имате права. Замислете се какъв брой доста потребни действия бихте свършили – за себе си и за другите-- вместо да си губите времето да преписвате книга – каквато и да е тя! Споделяйте с родителите си сходни налудничави хрумвания на учители, те могат да ви защитят, протестирайте с/у сходни неща! Патриотизмът не се показва в преписване на книги, нито в носене на потури и цървули! Той се показва в каузи, от които страната ви да става по-добра, по-просперираща и по-богата. Замислете се в/у това ", написа Кристи.

Под обявата ѝ множеството хора са съгласни, че сходна самодейност не води до това да научиш нещо, само че има и хора, които са на противоположното мнение.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР