Част от центъра на София е без парно и топла вода заради аварии
Част от центъра на София е без парно и топла вода поради повреди, сочи информация на интернет страницата на „ Топлофикация - София “.
Засегнати са клиентите на сдружението в региона сред ул. „ Панагюрище “, ул. „ Г. С. Раковски “, бул. „ Цар Освободител “, бул. „ Васил Левски “ и ул. „ Константин Стоилов “. Очаква се възобновяване на топлоподаването на 25 февруари в 19.00 часа.
В сряда към 14.00 часа се чака да бъде възобновено топлоподаването и за клиентите на ул. „ Якубица “ № 9 и 9А, както и ул. „ Галичица “ № 30А в „ Лозенец “.
В ж.к. „ Гео Милев “ заради повреди без парно и топла вода до 25 февруари по обяд ще са клиентите на „ Топлофикация - София “ на ул. „ Гео Милев “ № 5, 7, 9 и ул. „ Христо Максимов “ № 6, 10.
Засегнати са клиентите на сдружението в региона сред ул. „ Панагюрище “, ул. „ Г. С. Раковски “, бул. „ Цар Освободител “, бул. „ Васил Левски “ и ул. „ Константин Стоилов “. Очаква се възобновяване на топлоподаването на 25 февруари в 19.00 часа.
В сряда към 14.00 часа се чака да бъде възобновено топлоподаването и за клиентите на ул. „ Якубица “ № 9 и 9А, както и ул. „ Галичица “ № 30А в „ Лозенец “.
В ж.к. „ Гео Милев “ заради повреди без парно и топла вода до 25 февруари по обяд ще са клиентите на „ Топлофикация - София “ на ул. „ Гео Милев “ № 5, 7, 9 и ул. „ Христо Максимов “ № 6, 10.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




