Част от кв. Младост осъмна без вода
Част от кв. " Младост " във Варна е без вода от среднощ заради повреда.
Потърпевши са клиентите в региона на ул. " Вяра ".
Очаква се водоподаването да бъде възстановенодооколо 12 часа.
Потърпевши са клиентите в региона на ул. " Вяра ".
Очаква се водоподаването да бъде възстановенодооколо 12 часа.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




