Голяма част то кв. Левски осъмна без вода
Част от кв. " Левски " във Варна е без вода от 1:30 след среднощ, а повода е повреда, оповестиха от ВиК-дружеството.
Потърпевши са клиентите в карето сред ул. " Мир ", бул. " 8-ми Приморски Полк ", ул. " Студентска " и бул. " В. Левски ".
Очаква се водоподаването да бъде възобновено до към 13 часа.
Потърпевши са клиентите в карето сред ул. " Мир ", бул. " 8-ми Приморски Полк ", ул. " Студентска " и бул. " В. Левски ".
Очаква се водоподаването да бъде възобновено до към 13 часа.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




