Часове преди дебатите в зала по срещу кабинета на Росен

...
Часове преди дебатите в зала по срещу кабинета на Росен
Коментари Харесай

Скептицизъм преди дебатите по вота на недоверие

Часове преди дебатите в зала по против кабинета на Росен Желязков, не наподобява най-малко очевидно, някоя от огромните поличитески партии да се опасяват за бъдещето на държавното управление. Дори от опозиционната групировка " Продължаваме промяната - Демократична България " са скептични за триумфа на настояването. Бившият министър председател Николай Денков съобщи:

" Очаквам да не мине най-малко от това, което споделиха партиите и аргументите са две - първо тематиката, за която е пожелан този избор не е подобаващата, защото има доста по-сериозни проблеми и те ще бъдат в основата, когато ние желаяме нашия избор и втората е, че този избор сега ще отклони България от една от главните ѝ цели, а тя е да може да одобри еврото при започване на идната година. "

От ръководещата партия ГЕРБ също не се усещат застрашени. Силовият министър Даниел Митов съобщи, че не се тормози, сходно мнение изрази и преди дни:

" Имайки поради обективните условия съгласно мен няма какво да ни тормози, няма по какъв начин да се установи систематичен неуспех във външната или която и да е друга политика след два месеца и малко ръководство на едно държавно управление, нали знаете системността допуска малко повече време. ", Митов.

Калин Стоянов от партията на Делян Пеевски ДПС-ННказа:

" Ще чуем всички диспути, които ще бъдат, допускам, по този начин много задълбочени и тогава ще вземем своето решение… Всичко, което е в интерес на българските жители ние ще го поддържаме. България има потребност от устойчиво държавно управление точно затова ние ще поддържаме това, което е добре за всички български жители. "

Лидерът Пеевски също по-рано разяснява, че държавното управление би трябвало да остане устойчиво.

Припомняме, че вотът бе иницииран от„ Възраждане “, МЕЧ и „ Величие “. Поводът - неодобрение от външната политика на страната.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР