БЮФОРТ, Южна Каролина – Ники Хейли многократно е обещавала да

...
БЮФОРТ, Южна Каролина – Ники Хейли многократно е обещавала да
Коментари Харесай

Хейли относно това дали Тръмп ще спечели кандидатурата на републиканците за президент следващия месец: `Да видим дали това ще се случи`

БЮФОРТ, Южна Каролина – Ники Хейли неведнъж е обещавала да остане в конкуренцията за номинация на републиканците на минимум до 5 март, когато 15 щата организират надпревари в Супер вторник.

Бившият губернатор на Южна Каролина с два мандата, който по-късно служи като дипломат на Организация на обединените нации в администрацията на Доналд Тръмп, е изправен пред извънредно стръмно нанагорнище с цел да завоюва номинацията против някогашния президент, който остава основният любимец в конкуренцията за Републиканската партия, защото той кандидатства за трети следващ път за Белия дом.

„ Фокусирани сме върху всеки щат пред нас. Сега е Юг Каролина в събота. След това ще бъде Мичиган, по-късно ще бъдат щатите на Супер вторник и ние ще вземем от там “, сподели Хейли в изявление за Fox News Digital в сряда.

Нейният роден щат организира първичните избори на Републиканската партия този уикенд, а Мичиган ще гласоподава идващия вторник.

Ники Хейли приказва на събитие за акция...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР