БулфотоМъж и жена са починали в болницата в Кърджали. И

...
БулфотоМъж и жена са починали в болницата в Кърджали. И
Коментари Харесай

24rodopi.com: Мъж на 74 години припадна на улицата в Кърджали и умря. Намериха му и Ковид 19

Булфото

Мъж и жена са умряли в болничното заведение в Кърджали. И двамата са били с позитивна проба за Ковид-19, оповестява 24rodopi.com, цитирайки Здравната ревизия.
 
Те са били тествани откакто са признати в тежко положение в лечебното заведение.
 
74-годишният мъж е с двойно поданство. Прилошава му на открито. Веднага е откаран в болница, където по-късно умира.

Той е имал хронична обструктивна белодробна болест, както и други съпътстващи болести. Съпругата му също е дала позитивна проба. Контактните лица са сложени под карантина.
 
59-годишна жена от района, притежател на коронавирусна зараза, също е умряла. Тя е била с некомпенсиран захарен диабет.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на [email protected] и вижте още в - https://petel.bg/advertising-rates.html.

Прочети тук - Защо e добре да рекламирате бизнеса си с ПР изявления в уеб страницата Petel.bg
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР