Певецът Род Стюарт едва не е изгубил съзнание по време на концерт в САЩ
Британският артист Род Стюарт е бил заставен да прекъсне собствен концерт във високопланински град в щата Юта, Съединени американски щати, откакто едвам не е изгубил схващане, оповестяват американски медии, измежду които „ Фокс нюз " и Ен Би Си.
Според известията 81-годишният реализатор се е изявявал на сцената в град Уест Вали сити, който се намира на над 1300 метра надморска височина. Род Стюарт ненадейно е прекъснал концерта си в петък, давайки знак на своя екип, след което негов помощник му е поставил кислородна маска.
След като се е почувствал по-добре, артистът е споделил, че е бил на косъм от това да изгуби схващане, само че е подчертал, че „ шоуто би трябвало да продължи ".
Род Стюарт изнася концерти в границите на турнето си One Last Time. Следващото му присъединяване е планувано за 31 юли в Уонтидж, Ню Йорк. По-рано артистът анулира концерт в Сан Диего, Калифорния, поради ларингит.
През декември предходната година, като част от европейското си турне,.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




