Британската писателка Дж. К. Роулинг е била заплашена със смърт

...
Британската писателка Дж. К. Роулинг е била заплашена със смърт
Коментари Харесай

Заплашиха със смърт авторката на романите за Хари Потър след пост в защита на Салман Рушди

Британската писателка Дж. К. Роулинг е била застрашена със гибел след нейн пост в отбрана на прободения нощес публицист Салман Рушди.

57-годишната авторка на романите за Хари Потър разгласява в профила си екранни фотоси на известие от консуматор, който е написал " не се притеснявай, ти си идната " в отговор на нейн пост, в който тя написа, че се усеща доста зле след новината за офанзивата против Рушди.

Екранните фотоси на опасността са съпроводени с таг на акаунта по поддръжка на Туитър и думите " Някакъв късмет за помощ? "

. any chance of some support?
— J.K. Rowling (@jk_rowling)
По-късно тя осведоми почитателите си за обстановката, като разяснява: „ На всички, които изпращат поддръжката си: благодаря ви. Полицията към този момент работи по случая. “
 
To all sending supportive messages: thank you
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР