Софи Елис-Бекстор казва, че ЛГБТ+ общността е „оформила коя съм“
Британската певица Софи Елис-Бекстор сподели, че ЛГБТ+ общността е „ оформила “ коя е тя.
The Murder On The Певицата на Dancefloor разиска музиката си, която има мощни ЛГБТ+ почитатели в новото „ femme-queer “ пространство на фестивала Glastonbury, Scissors.
Говорейки пред осведомителната организация PA след събитието, Ellis-Bextor сподели: „ Да бъдеш част на ножиците и всичко, което съставлява, и това необикновено празнуване на странните хора тук в Гластънбъри е – мисля, че това е в действителност значимо място, което би трябвало да имате.
„ Мисля, че това е изцяло част от духа на Гластънбъри, който имат, този прелестен, гостолюбив дух.
„ И един от въпросите беше да бъда икона в ЛГБТ+ общността, само че постоянно се усещам малко че не съм доста добър в обективното мислене за себе си.
„ Но също по този начин усещам, че всичко, което в действителност знам, е, че за мен почитателите, които имам в тази общественост, ми помогнаха да стана в този момент съм реализатор.
„ Така че дали съм икона е изцяло...
Прочетете целия текст »




