Брест посреща Пари Сен Жермен в мач от 27-я кръг

...

НА ЖИВО: Брест - ПСЖ, съставите

Брест посреща Пари Сен Жермен в мач от 27-я кръг на френската Лига 1. Срещата е с начален час 22:00, а Gong.bg ще ви направи съпричастни съм конфликта и ще наблюдава всичко най-интересно към него НА ЖИВО минута по минута.

Брест има едвам две победи в последните си 10 мача, като формата на тима е незадоволителна. Тимът е на 15-а позиция и е единствено на една точка от рисковата зона. Брест ще се надява да покаже добра игра, подплатена с точки, защото тимът се бори за своето оцеляване. Френският отбор има компликации най-много с отбелязването на попадения, успявайки да означи едвам 27 тола в 26 мача.

Пари Сен Жермен е доста отчаян след отпадането от Байерн Мюнхен в Шампионската лига. Френският колос е първи с осем точки задатък на върха, само че за всички не е загадка, че огромната цел на парижани бе точно трофея в Шампионската лига. ПСЖ ще се надява да покаже друго лице и да се върне на пътя към успехите, защото постът на Кристоф Галтие въобще не наподобява сигурен сега, а възможен неприятен резултат може да докара до треньорска промяна.

Стартови сформира:

Брест:  40. Марко Бизот, 3. Лилиан Брасие, 2. Жан-Кевин Дюверн, 4. Ашраф Дари, 99. Ноа Фадига, 20. Пиер Леес-Мелу, 10. Роман Дел Кастийо, 7. Арис Белкебла, 8. Юго Манети, 9. Франк Онора, 15. Стив Муни

Треньор:  Ерик Рой

Пари Сен Жермен:  99. Джанлуиджи Донарума, 25. Нуно Мендеш, 15. Данило Перейра, 4. Серхио Рамос, 29. Тимоти Пембеле, 8. Фабиан Руис, 33. Уорън Заир-Емери, 6. Марко Верати, 7. Килиан Мбапе, 28. Карлос Солер, 30. Лионел Меси

Треньор:  Кристоф Галтие