Бразилският духовен лечител Жоао де Деуш бе осъден вчера на

...
Бразилският духовен лечител Жоао де Деуш бе осъден вчера на
Коментари Харесай

Бразилски "лечител" бе осъден на 19 години за изнасилвания

Бразилският нравствен врач Жоао де Деуш бе наказан през вчерашния ден на 19 години и 4 месеца затвор за обезчестяване на четири дами, съобщи организация " Франс прес ".

Съд в щата Гояс заяви в официално съобщение, че присъдата е за изнасилвания, осъществени по време на сеанси в храма на лечителя в град Абадиания.

Той е в пандиза от 16 декември 2018 година, когато се съобщи на управляващите. Скандалът с него избухна след следствие на бразилската телевизия " Глобо ".

В него дами описаха по какъв начин са били принудени да мастурбират или да вършат фелацио по време на сеансите за " духовно излекуване " в неговия храм, посещаван всекидневно от хиляди хора. 76-годишният медиум твърдял, че " лекува духовно " в храма си в Абадиания, в щата Гояс. " Глобо " разгласява следствие със свидетелства на дами за половите гаври, които Жоао де Деуш правил над тях до момента в който ги " лекувал духовно ".

Сред потърпевшите била личната му щерка Далва Тейшейра. Тя разкрила пред бразилско списание, че татко ѝ почнал да я насилва от 10-годишната й възраст, до момента в който навършила 14 години. " Баща ми е страшилище ", споделила Далва, която в този момент е на 49 години.

След предаването на телевизия " Глобо " стотици дами декларирали, че са били жертви на полова експанзия от Жоао де Деуш. Прокуратурата в щата Гояс получила 330 тъжби от цялата страна, както и от шест непознати страни - Австралия, Белгия, Боливия, Германия, Съединените щати и Швейцария, показва " Франс прес ".
Източник: dnevnik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР