България не е мишена и няма да бъде, категоричен е

...
България не е мишена и няма да бъде, категоричен е
Коментари Харесай

Обзорните новини на Дарик радио в 18ч. на 24.07.2026г.

България не е цел и няма да бъде, безапелационен е военният министър Димитър Стоянов. Американските самолети цистерни няма да дойдат през днешния ден в Безмер, а може би другата седмица.

Стана ясно също, че България е питала Полша за аварийни елементи за МиГ-29. Министърът на защитата Стоянов заяви, че е водил договаряния и за втора употреба F-16.

Удряни и влачени по пода: Сезираха Министерство на вътрешните работи за принуждение над деца встоличната детска ясла " Проф. доктор Иван Митев " в ж.к. " Изток ".

Четирима починаха при злополука на пътя Русе - Бяла, трима са в болница.

Ново безумство на пътя: Спряха камион с пропан-бутан с изчезнали болтове на джантата.

Окончателно: Парламентът одобри бюджетът за 2026 година. Как ще се отрази това на приходите и разноските ни? Какво се трансформира за всеки един от нас? Търсим отговорите в емисията довечера.

Между 10 и 20 години или пожизнен затвор грозят пастрока на Наталия за отвличането й. Съдът ще заседава на следващия ден, с цел да реши дали да го остави за непрекъснато в ареста
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР