Бразилия победи Тунис с 5:1 в контрола, играна на стадион

...

Бразилия разгроми Тунис в контрола

Бразилия победи Тунис с 5:1 в контрола, играна на стадион “Парк де Пренс ” в Париж.

“Селесао ” упражни напън и откри резултата в 11-ата минута. Рафиня засече с глава центриране в наказателното поле на Каземиро.

Африканците изравниха седем минути по-късно. Монтасар Талби бе прецизен с глава, откакто засече центриране от директен свободен удар на Енис Слиман.

Ричарлисон върна задатъка на отбора си в ответната офанзива. Нападателят получи подаване от Рафиня и направи резултата 2:1. Крилото на Тотнъм има 7 гола в последните си 6 мача с националната фланелка.

Възпитаниците на Тите получиха дузпа след нарушаване на Айса Лайдуни. Неймар повиши задатъка на символичните домакини.

Преди почивката Ричарлисон върна жеста на Рафиня и асистира за 4-ото попадение на тима. Полузащитникът на Барселона стреля по трева от ръба на наказателното поле.

Символичните посетители останаха с човек по-малко след пряк червен картон за Дилан Брон за жестоко влизане.

След паузата появилия се на почивката Педро също записа името си измежду голмайсторите с удар от придвижване. Той е 33-ият друг футболист с гол под управлението на Тите.

Двата тимове бяха играли един против различен единствено един път – през 1973 година, когато Бразилия печели с 4:1.