Брайтън не успя да преодолее играещия в Чемпиъншип тим на

...

Брайтън и Уест Бромич ще преиграват, Нюпорт не се даде на Боро

Брайтън не съумя да преодолее играещия в Чемпиъншип отбор на Уест Бромич и двата тима ще би трябвало да преиграват конфликта си от 1/16-финалите на ФА Къп. Домакините бяха по-добри през първата част, само че след почивката " дроздовете " подвигнаха равнището си на показване.

Двата тима удариха по един път гредите след удари на Дейл Стивънс и Тосин Адарабиойо.

Към края стражът на УБА Джонатан Бонд направи ужасно избавяне след изстрел на Глен Мъри, с което обезпечи преиграването на " Дъ Хоунтърс ".

Друг от изнежващите резултати от днешния ден бе равенството - 1:1, сред Мидълзбро и отбора от Лига 2 Нюпорт Каунти. Даниел Аяла (51') даде задатък на домакините при започване на втората част, а в третата минута на добавеното време Матю Долан, който е артикул на академията на Боро, изравни от близко.

Ето и всички резултати от изиграните досега през днешния ден мачове от 1/16-финалите на Купата на Англия:

Шрюсбъри - Уулвърхамптън 2:2
Суонси - Джилингам 4:1 ФА Къп 4 кръг, събота 26 януари  Мидълзбро 1:1краен резулат  Нюпорт Каунти