Бранителят стреля от пряк свободен удар от вътрешната страна на

...

Лионел Меси наблюдава как Интер Маями се разпада до срамна загуба с 6-0 срещу Ал-Наср - без Кристиано Роналдо - докато Аймерик Лапорт отбелязва гол от собствената си ПОЛОВИНА... и победителят от Световната купа е принуден да играе въпреки опасенията за ко

Бранителят стреля от директен свободен удар отвътре на личната си половина, който прелетя над вратаря на Маями Дрейк Календър, до момента в който той се дърпаше назад към вратата си. Това направи резултата 3-0.

Домакините бяха повели по-рано за три минути посредством португалския нападател Отавио, преди бразилецът Талиска да удвои преднината малко по-късно.

Лионел Меси гледа от аварийна пейка по какъв начин Интер Маями губи с 3-0 от Ал-Насър след 12 минути

Победителят от Световната купа влезе за последните няколко минути на унизителна загуба с 6-0 в четвъртък

Жорди Алба (горе), Серхио Бускетс и Луис Суарес започнаха за клуба на MLS в Саудитска Арабия

Кристиано Роналдо гледаше от трибуните, откакто бе отхвърлен от предсезонния другарски мач

Въпреки че беше без Меси, Маями въпреки всичко пусна т...