Брага се наложи над Унион Берлин 3:2 на Олимпиащадион“ в

...

Велик обрат за Брага

Брага се наложи над Унион Берлин 3:2 на „ Олимпиащадион “ в немската столица в мач от втория кръг в група „ C “ на Шампионска лига. „ Железните “ вкараха два гола през първото полувреме чрез Шералдо Бекер.

Преди почивката Сику Ниакате върна един гол за Брага, а Брума донесе равенството за португалците в 51-ата минута. Португалците реализираха цялостния поврат и шокираха Унион, откакто Андре Кащро вкара в последната минута от добавеното време на дуела.

Феновете на Унион Берлин не бяха удовлетворени от обстоятелството, че тимът играе на стадиона на своя градски противник – Херта, като от самото начало от централната естрада бе повдигнат афиш, който гласеше: „ Нуждаем се от „ Старото лесничейство “, както въздух, с цел да живеем “.
Източник: lupa.bg