Брага и Слован (Братислава) си поделиха по точка, завършвайки 2:2

...

Слован и Брага не се победиха, Божиков не игра

Брага и Слован (Братислава) си поделиха по точка, завършвайки 2:2 в дуел от група " К " на Лига Европа.

Бруно Виана откри резултата в 31-ата минута след асистенция на Андре Орта. В края на първото полувреме стражът на Брага Едуардо избави с тяло дузпата на Спорар, само че при добавката нападателят на словаците изравни резултата. В 63-ата минута португалците още веднъж излязоха напред в резултата - Галено вкара страховит гол от границата на наказателното поле. Три минути преди края създателят на първото попадение - Бруно Виана, си вкара автогол - 2:2.

Българският национал Васил Божиков не взе присъединяване в срещата. След нея словаците са на първа позиция с четири точки при голова разлика 6:4, Брага са втори също с четири точки, само че головата им разлика е 3:2.