Бойко Борисов се отказа от идеята за промяната на изборната

...
Бойко Борисов се отказа от идеята за промяната на изборната
Коментари Харесай

Борисов се отказа от промяна на изборната система, засега

Бойко Борисов се отхвърли от концепцията за смяната на изборната система преди тези избори. Причината, както той изясни в Партийния дом, - неналичието на предпочитание . Иначе той предлага смесена изборна система - с симетричен и мажоритарен избор.

Според него всеки българин може да откри за кого да гласоподава . Отворихме вратата за всички, посочи той. ПП-ДБ желаят да ни предложат още от същото, съгласно Бойко Борисов.

Относно " равноотдалечения министър председател " , за който упорстват от ПП-ДБ, той попита кой ще го предложи и като го предложат, той няма ли да стане партиен. Попита и какво ще стане, в случай че този безпристрастен министър председател се заиграе с някоя партия.

По-честно щяло да е, в случай че има подобен човек, той да се яви на избори. Бойко Борисов.

Лидерът на ГЕРБ не желае да се занимава с Движение за права и свободи.

Относно рецензиите към " джентълменското съглашение " и разногласието кой е благородник и кой не , Бойко Борисов се пошегува, че в случай че желаят от ПП-ДБ може да създадат дамско или джендърско съглашение.

Борисов е затвърдил мнението си, че партията би трябвало да има оптимален резултат , с цел да образува държавно управление.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР