Бойко Борисов отбеляза 5 гола за победата на ветераните на

...

Бойко Борисов отбеляза 5 гола на полуфинала от първенството за ветерани

Бойко Борисов означи 5 гола за успеха на ветераните на Витоша Бистрица с 8:1 против Ботев Враца. Двубоят бе полуфинал от шампионата за ветерани и се игра на стадион " Христо Ботев " във Враца.

Под проливния дъжд домакините, които бяха водени от треньора на врачани Христо Янев откриха резултата, само че Светослав Петров възвърне равенството след асистенция на Христо Йовов. Наставникът на Етър вкара и втори гол, с който отборът му поведе, след което едно попадение означи и някогашният голмайстор на Славия Николай Божов.

През втората част имаше голов рецитал на Бойко Борисов, който вкара петте си гола сред 62-ата и 79-ата минути.

На финала ветераните на Витоша ще срещнат ветераните на Ботев Пловдив, които надделяха Черно море в другия полуфинал.

Източник: epicenter.bg