Ботев загуби третата си контрола по време на зимната си

...

Ботев продължава без победа в контролите, падна от унгарци

Ботев загуби третата си контрола по време на зимната си си подготовка, откакто падна с 0:2 от унгарския Пакши. Двубоят се игра в турския курорт Белек, където отборът е на лагер.
Прочетете още
През втората част липсваха чистите голови положения и на полувремето резултатът беше 0:0.

В началото на втората част унгарците откриха резултата. Резервата Даниел Боде получи топката в наказателното поле и съумя да откри метод да стреля и вкара.

Само две минути по-късно още веднъж Боде удвои. Нападателят бе изгледан от четирима бранители на Ботев, които не съумяха да го спрат и технично прати топката около Даниел Кайзер.

Това беше трета инспекция за отбора след тъждество с Марица и загуба от полския Гурник Забже.

Следващата контрола на Ботев е на 28 януари против датския Вайле Болдклуб.

Ботев: Стефан Смъркалев, Джеймс Етоо, Константинос Балоянис, Ивайло Видев, Атанас Чернев, Ивелин Попов, Антонио Перера, Янис Карабельов, Уме Емануел, Мартин Секулич, Фаустас Степанавичюс

Пакши: Сапонош, Ковач, Селпал, Кинк, Вас, Осват, Пап, Мезей, Виндекер, Шкрибек, Хан
Източник: trafficnews.bg