Ботев загуби от руския гранд Спартак Москва с 0:1 последната

...

Ботев загуби от руския гранд Спартак Москва последната си контрола в Дубай

Ботев загуби от съветския гранд Спартак Москва с 0:1 последната си контрола на лагера в Дубай. Единственото попадение вкара Павел Мелешин в 66-та минута.
Прочетете още

В началните минути Елвис Ману и капитанът на Спартак се сдърпаха и съдията им покажа жълти картони.

В 27-та минута Ману подаде към Траоре, който вкара, само че той беше в засада и голът беше анулиран.

10 минути по-късно последва неакуратен удар на състезател на руснаците.

В 39-та минута Реда Рабей стреля, само че вратарят на Спартак избави.

Последва и удар на Спартак, само че Ханкич внимаваше.

В 48-та минута Ханкич избави рисков удар на руснаците.

В 57-та минута удар на Реда Рабей от границата на наказателното поле беше избавен от съветския пазач.

В 66-та минута Спартак откри резултата, токата доближи до Павел Мелешин, който от придвижване с мощен удар прати топката във вратата, като кълбото се удари и в напречната греда.

В 76-та минута удар на Брахими беше избавен от вратаря на Спартак.

В 86-та минута Па Конате насочи удар от отдалеченост, само че той беше уловен.

За Ботев това беше последна контрола на лагера в Дубай.

Отборът ще играе още една контрола преди подновяването на шампионата. На 4 февруари отборът е хазаин на Ботев Враца.

Ботев:  Хидайет Ханкич, Рой Херман, Па Конате, Виктор Генев, Дилан Мертенс, Мохамед Брахими, Самуел Супрайен, Абдулайе Траоре, Реда Рабей, Елвис Ману, Роберто Пунчец (Николай Минков, Точукву Ннади, Мартин Секулич, Джеймс Етоо, Уме Умануел, Джаспър ван Хертъм)
Източник: trafficnews.bg