Ботев (Враца) размаза с 5:1 Етър в мач от 11-ия

...

Ботев Враца размаза Етър

Ботев (Враца) размаза с 5:1 Етър в мач от 11-ия кръг в efbet Лига. Отборът на Антони Здравков тотално надигра " виолетовите ", които закъсаха още повече след деветата си загуба от началото на сезона.

Врачани пък реализираха четвърта победа и събраха 15 точки, изкачвайки се на седмото място във краткотрайното класиране.

Старт на головото шоу за домакините в днешната среща даде Петър Атанасов, който откри резултата в четвъртата минута. Юлиан Ненов повиши на 2:0 секунди преди почивката, а незабавно след началото на второто полувреме още веднъж той наказа Христо Иванов - 3:0.

В 53-ата бранителят на Ботев Димитър Буров означи за 4:0, а в 63-ата се разписа и резервата Педро Лагоа, и то с пета - 5:0.

Автор на единственото попадение за гостите от Велико Търново стана Свилен Щерев. Той влезе като запаса и вкара за 5:1 в 67-ата минута.

Малко преди края Венцислав Керчев от състава на врачани получи червен картон след сдърпване с Христофор Хубчев.
Източник: fakti.bg