Ботев Враца и Витоша Бистрица завършиха 1:1 в среща от

...

"Ботев" Враца и "Витоша" си размениха по гол и точка

" Ботев " Враца и " Витоша " Бистрица приключиха 1:1 в среща от 15-ия кръг на Първа лига. Двата отбора си размениха по един гол през двете полувремена, като първо в резултата поведоха домакините от Враца, а по-късно " тигрите " изравниха.

След няколко положения и пред двете порти през първото полувреме пристигна продължението. В него съдията отсъди углавен удар в интерес на домакините, откакто Лъчезар Котев фаулира Симеон Мечев. Дузпата извърши Валери Домовчийски, който не сбърка - 1:0 за " Ботев ".

През второто полувреме футболистите на " Бистрица " се хвърлиха в офанзива, с цел да изравнят резултата. Така се стигна до 74-та минута. Кабов пресече подаване на домакините и центрира в наказателното поле. Запро Динев засече топката с глава и направи резултата 1:1.

Точката в актива на отбора от Бистрица е първа от посещение през сезон 2019/2020. Въпреки това тимът продължава да е на последно място в класирането. " Ботев " Враца е на 11-а позиция.
Източник: btvnovinite.bg