Ботев (Враца) и ФК ЦСКА 1948 не успяха да се

...

ФК ЦСКА 1948 и Ботев не излъчиха победител

Ботев (Враца) и ФК ЦСКА 1948 не съумяха да се победят в контролна среща, която се играе в София. Двата тима си размениха по един гол за крайното 1:1. Домакините поведоха в 75-ата минута посредством Аспарухов, а футболистите на Даниел Моралес изравниха с 86-ата, а създател на попадението бе Даниел Генов.

Двата тима направиха забавен мач, в който разделиха преимуществото в разнообразни интервали от срещата. В течение на дуела и двамата треньори направиха много смени с наличните футболисти, с които разполагаха.
 Ботев (Враца) укрепи треньорския щаб

Това ще е втори интервал за него в клуба

Заради задължения към националните тимове за Ботев не играха Мартин Атанасов, Мирослав Маринов и Меси Биатумусока. Заради травма не бе употребен и Луис Фелипе Соарес.

Домакините се възползваха от недоразумение в отбраната на Ботев и в 75-ата минута Александър Аспарухов съумя да я бутне в мрежата. В 86-ата минута се стигна до изравнителния гол. Венцислав Христов стреля от отдалеченост, вратарят мазета, само че Даниел Генов бе на вярната позиция и съумя да я вкара в мрежата.

Още в 3-ата минута Браян Мендоса стреля от отдалеченост, само че Ганев избави. Същото направи и Жан-Пиер Да Силва 2 минути по-късно.

В края на полувремето и Мартин Кавдански стреля с глава, само че още веднъж Генади Ганев се оправи.

През второто полувреме ботевци направиха още няколко положителни офанзиви, които можеха да завършат по по-добър метод.

Домакините също имаха своите шансове, само че Федерико Бариос през първото и Алан Миналия през втората част се оправиха със дилемите си.

В 85-ата минута Ботев направи доста рискова офанзива, Чавдар Ивайлов стреля, само че топката излезе в навън.
 ФК ЦСКА 1948 и Ботев (Враца) оповестиха контрола, която ще се играе през днешния ден

Мачът е от 16:00 часа