Ботев (Пловдив) следи ситуацията около крилото на Левски Здравко Димитров,

...
Ботев (Пловдив) следи ситуацията около крилото на Левски Здравко Димитров,
Коментари Харесай

Спрягат играч на Левски за Ботев

Ботев (Пловдив) следи обстановката към крилото на Левски Здравко Димитров, оповестява “Тема Спорт”. Фланговият нападател изпадна в недружелюбност пред старши треньора на “сините” Станимир Стоилов, който преди към месец го в профил от първия тим. В момента някогашният юношески национал тренира с юношеските отбори на столичани и не попада в групата за формалните дуели. От “Герена” желаят да се разделят с него, само че и да получат нещо в подмяна.

Димитров има контракт с Левски до лятото на 2024 година. Той бе притеглен при “сините” преди началото на сезон 2019/20. През тази акция бе на терена в 23 мача във всички шампионати, в които вкара 1 гол. За последно игра на 2 март - влезе като запаса при 2:0 над някогашния си отбор Септември (София) за Купата на България.

Както е известно, обстановката към Здравко Димитров, както и към различен отхвърлен от първия отбор на Левски - Димитър Костадинов, се следи и от други клубове. Те са в полезрението и на Берое и Славия. Президентът на “белите” Венцеслав Стефанов даже съобщи, че ще ги вземе в пакет, в случай че “спрат да граят комар”.

Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР