Ботев Пловдив и Крумовград играят при резултат 1:1 в ранния

...

НА ЖИВО: Ботев Пловдив - Крумовград 1:1

Ботев Пловдив и Крумовград играят при резултат 1:1 в ранния неделен дуел от шестия кръг в efbet Лига.

Срещата на стадион „ Христо Ботев “ започва в 19:00 часа и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на платформата PLAY DIEMA XTRA.

На уеб страницата Gong.bg ще проследим конфликта минута по минута.

Ботев сътвори късмет след единствено 3-4 минути игра. Акере проби отдясно и насочи към дъгата, където Карабельов шутира подло, само че Георгиев избави. Ситуацитята с подаване от десния фланг към дъгата се повтори в 12-ата минута. Тогава Балоянис шутира от по-голямо разстояние, като мерникът му изневери с много.

Ботев Пловдив откри против Крумовград след 21 минути игра, а прецизен бе дебютиращият Ивелин Попов. Самюел Акере проби отдясно и откри място за пукотевица. Янко Георгиев избави изстрела му, само че топката попадна навръх пътя на Попов, който откри.

В 33-ата минута „ жълто-сините “ стигнаха до най-сериозното си състояние. Александър Колев беше изведен единствено против Ханкич, само че ударът му беше избавен.

Минута преди да свърши полувремето удар на Серкан Юсеин от фал мина на към 50 сантиметра над напречната греда.

Втората част стартира с заплаха за домакините - страхотен удар на Самюел Акере от 20 метра се отклони в дясната греда до Янко Георгиев.

В 54-ата минута Крумовград изравни. Центриране на Серкан Юсеин на втора греда едвам бе достигнато от Даниел Миланович. Той прати топката на другата греда, където Сораков смъкна с глава за Патрик Луан, а бразилецът от близко не сбърка за 1:1.

LIVE / Ботев Пловдив - Крумовград 1:1

1:0 Ивелин Попов 21`

1:1 Патрик Луан 54`

Ботев Пловдив:  1 Хидайет Ханкич, 5 Йонас Там, 9 Мартин Секулич, 10 Ивелин Попов, 16 Самюел Акере, 17 Николай Минков, 20 Антонио Перера, 25 Станислав Работов, 28 Янис Карабельов, 38 Константинос Балоянис, 88 Красиан Колев

Треньор: Станислав Генчев

Крумовград:  1 Янко Георгиев, 91 Вячеслав Велев, 5 Матей Шимич, 3 Калоян Пехливанов, 11 Александър Георгиев, 44 Божидар Кацаров, 10 Серкан Юсеин, 13 Диего Рапосо, 17 Патрик Луан, 14 Даниел Миланович, 9 Александър Колев

Треньор: Неманя Миланович