Григор Димитров във втори пореден ден ще закрие програмата на

...
Григор Димитров във втори пореден ден ще закрие програмата на
Коментари Харесай

Програма за четвъртък: Григор Димитров отново във вечерната сесия


Григор Димитров във втори следващ ден ще закрие програмата на ATP 250 шампионата в Майорка. Това стана ясно след публикуването на графика за утрешния ден. Трикратният полуфиналист от Големия шлем записа следващи победи за пръв път от началото на сезона, откакто надви над Абдула Шелбай.

Сега обаче предизвикването пред българския тенисист ще е много по-сериозно – вторият подложен Алехандро Давидович Фокина (№25). Мачът посред им е четвърти в програмата и ще стартира не преди 18:30 ч.

До момента Давидович Фокина е много неуместен противник за Димитров. Испанецът завоюва и двата досегашни мача посред им, само че и двата бяха на клей – първо в Рим през 2021 година (6-4, 7-6), а през идващия сезон и на полуфинала в Монте Карло (6-4, 6-7, 6-3).
Централен корт, начало в 12:00 ч.
Итън Куин – Вит Копжива
Лучано Дардери – Нуно Боржеш
Не преди 15:30 ч . Миомир Кецманович – Фабиан Марожан
Не преди 18:30 ч. Григор Димитров – Алехандро Давидович Фокина
Източник: tenniskafe.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР