Ботев (Пловдив) и Черно море завършиха 0:0 в първия, игран

...

Ботев и Черно море завършиха 0:0

Ботев (Пловдив) и Черно море приключиха 0:0 в първия, игран мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Гостите имаха териториално преимущество, само че головите положения съвсем липсваха.
 Ботев (Пловдив) - Черно море, онлайн онлайн
Ботев (Пловдив) - Черно море 0:0, преимущество на гостите

Мачът въпреки всичко ще се играе

Темпото през първото полувреме беше високи. Гостите демонстрираха повече хъс и трайно е задържаха в полето на " канарчетата ".

Домакините, лишени от Тодор Неделев и Атанас Илиев избраха да са по-прибрани и да търсят контрите. Техният пазач Георги Аргилашки беше извънредно постоянен при високите топки и внасяше огромно успокоение в отбраната.

Все отново имаше едно голово състояние през първото полувреме. В 33-ата минута Даниел Димов разтресе горната греда на вратата на Ботев след прекрасен удар с глава, само че топката излезе в навън.