Ботев (Нови пазар) надви у дома Локомотив (Русе) с 3:0.

...

Най-после радост за Ботев

Ботев (Нови пазар) надделя вкъщи Локомотив (Русе) с 3:0. Двубоят е от осмия кръг на Североизточната Трета лига. Заслужен триумф за домакините, а гостите доиграха срещата с понижен състав. Акция на домакините по фланга продължи с центриране, русенския вратар Александър Ангелов хвана, само че изпусна топката и Момчил Стоянов я насочи в мрежата за 1:0.
 Ботев (НП) гони наложителни три точки Ботев (НП) гони наложителни три точки
50 минути по-късно Хакан Шукрю шутира, стража на „ железничарите “ мазета и Митко Митков изпрати топката зад тила му – 2:0.
 Локо (Русе): В Нови пазар постоянно е тежко Локо (Русе): В Нови пазар постоянно е тежко
Десетина минути преди края Петко Петков се устреми към русенската врата, Александър Ангелов го спря с нарушаване, съдята му подвигна червен картон, а Димитър Игнатовски вкара дузпата. Футболистите на Ботев можеха да осъществят още в оставащото време до края.